تبلیغاتWhat to Expect When You're Expecting (2012) 8ktv

3 مرداد , 1392

داشتن فرزند یکی از هیجان انگیزترین لحظات یک زوج است؛ لحظه ای که شاهد به دنیا آمدن یک انسان جدید به این گیتی هستیم. اما بعضی مواقع همه چیز آنطور که قبلا تصور می شد پیش نمی رود و به دنیا آمدن یک فرزند مسیر متفاوتی را برای انسانها رقم می زند...

معرفی فیلم :

6516541What to Expect When You're Expecting

هنگامی که باردار هستید چه انتظاراتی دارید

تاریخ نمایش:

18می 2012

29 اردیبهشت 2012

کارگردان :

Kirk Jones

نویسنده :

Shauna Cross

Heather Hach

بازیگران :

Cameron Diaz

کامرون دیاز

Jennifer Lopez

جنیفر لوپز

Dennis Quaid

دنیس کواد

Elizabeth Banks

الیزابت بنکس

ژانر :

کمدی

درجه بندی سنی فیلم :

PG-13

مناسب برای سنین بالای 13 سال

زمان : 110 دقیقه

 

محمدرضا سیلاوی


 منبع : سایت مووی مگ

لینک فیلم در  IMDB

 

نقد و بررسی فیلم

 

« وقتی حامله هستی باید منتظر چه چیزی باشی / What to Expect When You're Expecting » یکی از گیج کننده و ضعیف ترین فیلمهایی است که در ماه می در سینماها 1به نمایش در آمده است. البته پیش از تماشای این فیلم هم با اندکی تامل درباره پوستر می توان به کلیت فیلم پی برد اما هرگز تصور نمی کردم تماشای « وقتی حامله هستی... » تا بدین حد آزار دهنده و گیج کننده باشد!

نوشتن خلاصه داستان درباره « وقتی حامله هستی ... » کار بسیار مشکلی است چراکه فیلم پر است از شخصیت های گوناگون با داستانهای متفاوت و اگر بخواهم تمامی آنها را در این جا شرح دهم کل مقاله ام درباره خلاصه داستان خواهد بود! اما سعی می کنم که به خلاصه ترین شکل ممکن داستان فیلم را شرح دهم :

این فیلم درباره 5 خانم هست که همگی آنها بزودی قرار است مادر شوند . جولز ( کامرون دیاز ) یک متخصص رژیم درمانی است که حالا خودش باردار شده و باید با کمک دوست پسر خوشحال و رقاصش ( متیو موریسون ) با مشکلات پس از زایمان دست و پنجه نرم کند. وندی ( الیزابت بنکس ) و گری ( بن فالکون ) پس از چندین سال تلاش برای بارداری بالاخره موفق شده اند تا در یک شب عجیب و غریب که مملوء از مشروبات الکلی است، به آرزوی خود برسند! اما وندی در مورد بچه دار شدنش مطمئن نیست چراکه... نفرات بعدی اسکایلر و رامسی هستند ( به ترتیب با بازی بروکلین دکر و دنیس کواد ) که اختلاف سنی شان چیزی نزدیک به 40 سال است! رامسی مرد ثروتمندی است که در مسابقات اتومبیل رانی ناسکار موفقیت های زیادی کسب کرده و از این راه زندگی بی نقصی برای خودش رقم زده است. همسر رامسی 2یعنی اسکایلر ، به تازگی باردار شده اما همانطور که می توانید حدس بزنید اختلاف سنی میان این دو قرار است اتفاقاتی را رقم بزند... شخصیت بعدی رزی ( آنا کندریک ) و مارکو ( چیس کرافورد ) هستند که در زمینه حمل مواد غذایی برای مراسم های مختلف فعالیت می کنند. این دو در زمینه شغلی خود رقیبی سرسخت هستند و می توان گفت از آن دسته آدمهایی هستند که سایه همدیگر را با تیر می زنند! اما به دلائل نامشخصی در یک شب ظاهراً رزی حامله می شود و طبق گفته خودش، روحش هم از این قضیه خبر ندارد! بگذریم... هالی ( جنیفر لوپز ) نفر بعدی لیست خانمها است که قضیه اش کمی با دیگران فرق دارد. او یک عکاس موفق است که عکسهایش طرفداران فراوانی دارد. اما مشکل او این است که نمی تواند حامله شود و این مایه تاسف برای او و شوهرش آلکس ( رودریگو سانتورو ) است. آنها به همین دلیل تصمیم گرفته اند به سبک آنجلینا جولی، به اتیوپی سفری داشته باشند تا بتوانند از آنجا کودکی را به فرزندی قبول کنند ( حالا یکی نیست به اینها بگوید مگر در کشور خودتان بچه بی سرپرست نیست؟! ) البته مسئله ای هم وجود دارد و آن اینکه آلکس در حال حاضر چندان علاقه ای به پدر شدن ندارد و به نوعی احساس می کند که برای اینکار هنوز آماده نیست. خب این از شرح حال شخصیت های باردار داستان، اما صبر کنید هنوز تمام نشده؛ شخصیت های دیگری هم در داستان هستند که هنوز آنها را معرفی نکرده ام !

حالا که خلاصه داستانهای زنان درباره دوران بارداری را شنیدید، باید خدمتتان عرض کنم که عده ای از مردان تازه پدر شده هم در فیلم حضور دارند که بصورت هفتگی در پارکی جمع می شوند و تجربیات پدرانه شان را به اشتراک می گذارند. لیدر این گروه که " گروه رفقا " نام دارد، ویک ( کریس راک ) است. او که ظاهراً از دیگر پدرهای این گروه باهوش تر و موفق تر است، جمله های زیبایی در وصف دوران پدری می گوید که دل هر مرد پدر نشده ای را به لرزه در می آورد! 3

خلاصه داستانی که در بالا مشاهده کردید تنها بخش کوتاهی از فیلم « وقتی حامله هستی... » بود و اتفاقات ریز و درشت دیگری هم در جریان فیلم رخ می دهد!

مهمترین مشکل « وقتی حامله هستی... » همانطور که احتمالاً تا الان متوجه شده اید، تعدد شخصیت های داستان است که معلوم نیست برای چه تا بدین حد زیاد هستند. به نظرم داستان های هرکدام از شخصیت ها می توانست دستمایه ساخت یک فیلم رمانس معمولی باشد اما مشکل اینجاست که نویسندگان ترجیح داده اند تا هر آنچه که دوست داشتند را در یک جا آماده کنند و به مخاطب ارائه دهند. این شلختگی در چینش داستانها و ارتباط آنها به یکدیگر چنان ضعیف و بی منطق است که در لحظاتی تماشای « وقتی حامله هستی... » را تبدیل به تجربه ای عذاب آور می کند. در بین داستانهای بی سر و ته فیلم تنها بخش رامسی و رابطه اش با پسرش گری هست که می تواند تماشاگر را مجاب کند تا آن را دنبال کند. البته این بخش از داستان تنها به دلیل اینکه شخصیت هایش به یکدیگر مرتبط هستند و می توان از دل آن چند موضوع مرتبط با یکدیگر درآورد ، ارزش تماشا دارد وگرنه که از لحاظ پرداخت دست کمی از دیگر داستانهای فیلم ندارد و به زبان ساده باید بگویم که در نهایت رابطه این دو تبدیل به همان " پدر و پسر " معروف می شود!

اگر به خواهیم از جنبه کمدی به فیلم نگاه کنیم باید بگویم که بخش بارداری خانم وندی نسبت به دیگر افراد از لحظه های جذاب تری برخوردار است. وندی یکی از نویسندگانی است که طرفدار سرسخت ت4غذیه بچه از شیر طبیعی مادر است اما حالا که خودش در حال مادر شدن است، مشکلات پیش بینی نشده ای برایش بوجود آمده که اصلاً تصورش را هم نمی کرد. حال صحنه های کمدی این فیلم شامل دست و پنجه نرم کردن وندی با این مشکلات و برخوردهای ناشیانه اش با آنهاست که البته فکر نمی کنم آقایان چندان روی خوشی به آن نشان دهند و بیشتر خانمها هستند که از آن لذت خواهند برد. در بخش مردان هم شخصیت ویک که کریس راک آن را ایفا می کند، دیالوگ های بامزه ای را بر زبان می آورد که برای مردان در شُرف پدر شدن می تواند آموزنده باشد! اما شخصاً توصیه می کنم صحبت های ویک را جدی نگیرید زیرا واقعیت از آنچه که فکر می کنید دردناک تر است! اگر قرار بود پدر شدن مانند چیزی که مردان در این فیلم می گویند باشد، خیالتان راحت که امروز تمام مردان روی کره زمین پدر شده بودند!

بیش از این چیزی ندارم که بخواهم درباره « وقتی حامله هستی... » به آن اشاره کنم. فیلم پر است از شخصیت های اضافی که اگه نیمی از آنها را هم حذف کنید باز هم برای تبدیل شدن « وقتی حامله هستی... » به یک فیلم معمولی کم است! بسیاری از بازیگران از جمله جنیفر لوپز و کامرون دیاز به این دلیل که فیلم تمرکز درست و حسابی بر روی شخصیت هایش نداشته ، گم شده اند و در واقع اصلاً مشخص نیست که چه کسی به آنها پیشنهاد بازی در این فیلم را داده است. اگر می خواهید یک فیلم کاملاً " بارداری محور " را ببینید که فقط جنبه های خوش این نوع زندگی را بازگو می کند، حتماً به سراغ « وقتی حامله هستی... » بروید.

 

 

 منتقد : میثم کریمی


تعداد دیسک بلوری : 1 عدد دیسک 25 گیگابایت

 

قیمت : 250000 ریال   

حمل و نقل : 50000 ریال

 

 

 

جهت خرید این محصول بعد از ثبت نام در سایت, و سپس واریز مبلغ فوق (مبلغ ناچیزی به عنوان کارمزد تراکنش بانکی علاوه بر مبلغ فوق از حساب شما کسر می شود) مشخصات کامل خود را شامل نام و نام خانوادگی به همراه آدرس و کد پستی, لیست سفارش (اسم فیلم مورد نظر),شناسه پیگیری پرداخت (شماره تراکنش) و در صورت لزوم شماره موبایل (اختیاری) را در قسمت ارتباط با ما و یا به ایمیل 8ktv.us@gmail.com ارسال کنید  تا در اسرع وقت محصول سفارش داده شده شما ارسال گردد.

 

 

 

 توجه  خیلی مهم  :  در صورت پرداخت آنلاین با درگاه اول (درگاه پرداخت پی لاین) ارسال شماره تراکنش pAYLINE به سایت 8KTV الزامی است

 

 

 

همچنین  در صورت پرداخت آنلاین با درگاه دوم (درگاه پرداخت جهان پی) پر کردن تمام فیلدها و سپس ارسال شناسه پیگیری پرداخت به سایت 8KTV الزامی است

 

  

 

در صورت اشتباه فرستادن شناسه پیگیری پرداخت جهان پی و یا شماره تراکنش pAYLINE وبسایت 8KTV هیچ گونه مسئولیتی نمی پذیرد

 

 

 

تخفیف ویژه 8KTV :  کاربرانی که حداقل 3 فیلم خریداری نمایند مبلغ 3000 تومان از هر فیلم تخفیف خواهند گرفت

 

  

 

حداقل زمان ارسال محصول : 2 هفته 

 

 

 

اطلاعات فنی فیلم بلوری

 
DISC INFO:Disc Title:     What to Expect When You're Expecting 2012 GER 1080p AVC DTS-HD MA 5.1-HDChina

Disc Size:      47,359,021,620 bytes

Protection:     AACS

BD-Java:        Yes

BDInfo:         0.5.8PLAYLIST REPORT:Name:                   00800.MPLS

Length:                 1:50:15.650 (h:m:s.ms)

Size:                   37,553,602,560 bytes

Total Bitrate:          45.41 MbpsVIDEO:Codec                   Bitrate             Description    

-----                   -------             -----------    

MPEG-4 AVC Video        34991 kbps          1080p / 23.976 fps / 16:9 / High Profile 4.1AUDIO:Codec                           Language        Bitrate         Description    

-----                           --------        -------         -----------    

DTS-HD Master Audio             English         3635 kbps       5.1 / 48 kHz / 3635 kbps / 24-bit (DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 24-bit)

DTS Audio                       Italian         768 kbps        5.1 / 48 kHz / 768 kbps / 24-bit

DTS Audio                       German          768 kbps        5.1 / 48 kHz / 768 kbps / 24-bit

DTS Audio                       Spanish         768 kbps        5.1 / 48 kHz / 768 kbps / 24-bit

DTS Audio                       Portuguese      768 kbps        5.1 / 48 kHz / 768 kbps / 24-bit

DTS Audio                       Spanish         768 kbps        5.1 / 48 kHz / 768 kbps / 24-bitSUBTITLES:Codec                           Language        Bitrate         Description    

-----                           --------        -------         -----------    

Presentation Graphics           English         89.396 kbps                    

Presentation Graphics           Italian         66.979 kbps                    

Presentation Graphics           German          82.296 kbps                    

Presentation Graphics           Persian         67.767 kbps                    

Presentation Graphics           Portuguese      72.619 kbps                    

Presentation Graphics           Spanish         59.807 kbps
 
What to Expect When You're Expecting (2012)

 

درگاه پرداخت آنلاین پی لاین

 
درگاه پرداخت آنلاین جهان پی

 

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیکی
شماره تلفن
توضیحات

لینک ثابت


نظرات


0 دیدگاه


    هیچ نظری برای این مطلب ارسال نشده است ! اولین نفر باشید ...

ایجاد یک نظر


دیدگاه شما:

برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*: